Beşiktaş Fiat Servisi

Beşiktaş Fiat Servisi

Fiat araçların bakım rutinini gerçekleştirmek için eğitim alan uzman ekibimiz, ileri teknoloji cihazlar ve orijinal çözümlerle müşteri memnuniyetine odaklanır. Deneyimli kadromuza güvenerek motor performans raporu, elektronik bileşenlerin bilgisayarlı kontrolü ve iç sızıntıların tespitini detaylı şekilde yaptırarak aracınızın mevsimlere meydan okuyacak düzeye gelmesini sağlayabilirsiniz. Enerji tasarrufunun yanı sıra motorun performansını artıran periyodik bakım süreci için de bizden destek alabilmeniz mümkündür. Otomobil sistemlerine meydana gelen karmaşık sorunların analizi yapıldıktan sonra detaylı ve anlaşılır raporlar sunularak çözüm yoluna gidilir. Araç sahibinin istekleri doğrultusunda izlenen her adım dayanıklılığı artırmak, kaliteli ve orijinal parçalar kullanarak güvenliği sağlamak üzere atılır.
 
İç ve dış donanım gereksinimlerini karşılayan Fiat özel servis hizmetleri kapsamında; 15 adım kontrolü, kış bakımı, akü bakımı, bahar bakımı, araç güvenlik sistemleri kontrolü, motor bakımı, yağ değişimi ve filtre temizliği gibi 360° hizmetler mevcuttur. Fiat otomobillerin enerji problemine çözüm sunan akü kontrol ve onarım hizmetine ek olarak 2 yıl garantili Bosch akü teminini servisimiz aracılığıyla yapabilirsiniz. Fiat aracınızın akü kaynaklı sorunlarını hızlı tespit etmek amacıyla ekibimizin sunduğu yeni nesil hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Akü şarjı, onarımı ya da değişimi gerektiğinde Beşiktaş Fiat servisimizi ziyaret ederek uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.
 
Sık kullanımdan, kaza neticesinde gelişen problemlerden, zaman aşımından dolayı meydana gelen deformasyonlardan ya da bozuk yollarda seyahat etmekten kaynaklanan farklı sorunlar, aracın kapsamlı bir Check-Up sürecine girmesine neden olabilir. Bu süreçte güvenebileceğiniz uzman ekibimiz, lastik ve alt gövde kontrollerinden başlayıp tüm hasarı rapor ederek ilerler. Lastiklerde meydana gelen yıpranmalar, akünün şarj kapasitesi, elektrik aksamlarının çalışma kapasitesi, sıvı birikinti ya da sızıntıları, silecek gibi emniyet araçlarının performansı ölçülerek araç sahibine bilgi aktarılır. Motor ve bileşenlerini de içeren 15 adım kontrolü ile Fiat otomobilinizin genel durumu belirlenir, sorunlar raporlanır, çözüm yolları sunulur. Araç sahibiyle birlikte alınan kararlar doğrultusunda hızla bakım sürecine geçilir. Bu süreçte araç sahibi ve yolcular için gereken emniyetle beraber konfor da sağlanarak müşteri memnuniyeti yaratılır. Fiat marka otomobiliniz için gereken mevsim lastikleri, akü modeli, sistem parçaları gerekli testlerden geçirilerek montajlanır. Güvenliği ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Bosch Levent Fiat özel servisine başvurarak sorunlarınıza hem etkili, hem uygun maliyetli, hem de uzun soluklu çözüm bulabilirsiniz.

Beşiktaş Fiat Servisi