Beşiktaş Jeep Servisi

Beşiktaş Jeep Servisi

Jeep

Jeep

Profesyonel ekibimiz, uzun bir süreç gerektiren analiz ve onarım hizmetlerini 15 adım kontrolleri sonucunda kısa sürede çözüme kavuşturur. Alanında uzman kadrosuyla kalite odaklı bir hizmet sunan Bosch Jeep servisimiz, birinci kalite hizmet anlayışına ek olarak orijinal parça temini ve aracınıza özel bakım önerileriyle yüksek memnuniyet vadeder. Aracın marka ya da yaş sınırına değil problemine ve sonuca odaklanan profesyonel kadromuz aracılığıyla bahar bakımı, kış bakımı, elektronik sistem ve 15 adım kontrolü sağlanır.
 
Yüksek kaliteli muadil yedek parçaların temini ve montaj hizmetlerini de bulabileceğiniz Bosch Car Service, eğitimli ekibiyle hayatınızı kolaylaştırır. Akü, motor, lastik tutuşu ya da klima sistemlerinden kaynaklanan sorunların tespiti için 15 adım kontrolü sağlanarak araç sahibinin onayı doğrultusunda iyileştirmeler yapılır. Hızlı analizler ve etkili çözümlerle desteklenen 15 adım kontrolüyle hem aracın enerji tüketim maliyetlerini düşürmek hem verimini artırmak hem de maddi değerini koruma hedeflenir. Jeep modelinin satış değerini koruması için düzenli kontrol ve takip gerektiren bir prosedür uygulanır. Olumsuz hava koşullarında kolay uyum sağlayan ve engebeli arazilerde sık kullanılan araçlardan biri olan Jeep için kış ve bahar bakımı uygulanır. Bu noktada hem aracın zor şartlara karşı dayanıklılığı ve performansı artırılır hem de yaşanabilecek olumsuzluklara karşı tedbir alınır. Özellikle zorlu ve uzun yolculuklarda sürücünün güvenliğini artıracak noktalara odaklanılır. Yoğun geçen bir kış akabinde en iyi yol arkadaşınız olan aracınızın tüm elektrik, elektronik donanımı gözden geçirilir. Yağ seviyeleri belirlenir, motor gücü test edilir, filtre kontrolleri yapılır ve Jeep’in yeni maceralara hazır olması sağlanır.
 
Klima bakımını da kapsayan süreçte zararlı olan ve havayı kirleten maddelerin filtrelenebilmesi için tüm sistem detaylı şekilde incelendikten sonra temizlenir. Araç içerisinde geçen sürenin hem sağlıklı hem de son derece konforlu olmasını destekleyen klima ekipman bakım ve onarımı ile sıcak bir kış hedeflenir. Mevsim geçişlerinde değerlendirebileceğiniz lastik tavsiyesi için başvurabileceğiniz Bosch Car Service Beşiktaş Jeep servisleri sayesinde konumlandırma ve basınç desteği de alabilirsiniz. Fren ve emniyet sistemlerinin kontrolü, arıza ya da yetersizlik teşhisinin yapılması konusunda güvenebileceğiniz tesisimiz, güvenliği artırmanın pratik ve düşük maliyetli yollarını vadeder. Aracınızın zor koşullara hazır olduğunu tespit etmek amacıyla ABS, TCS, ESP gibi teknolojik donanımlara Beşiktaş Jeep servisimizde detaylı bakım yaptırabilirsiniz.

Jeep