Akü

Akü

Otomobillerin enerji kaynağı olan aküler, araçların sağlıklı bir şekilde çalışması için hayati öneme sahiptir. Bu nedenle doğru bakım ve düzenli testlerin yapılması akülerin ömrünü uzatarak araç sahiplerine sorunsuz bir sürüş deneyimi sağlar. Bosch Levent akü servisi olarak aracınızın ihtiyaç duyduğu bakım ve tamir hizmetlerini uzman ekibimizle sunuyoruz.

Elektrik enerjisi kullanan bileşenlerin sayısı arttıkça modern araçlar da bu bileşenlerle donatılır. Bu nedenle güvenilir ve yüksek performanslı enerji kaynaklarıyla beslenmeleri gerekir. Akülerin modern teknolojiyle donatılmış olmaları ve korozyona dayanıklı bir tasarıma sahip olmaları da önemli bir unsurdur. Bosch akülerin teknik ve fiziksel yapısı, farklı tipteki araçlara uzun süreli enerji sağlamak için ideal özelliklere sahiptir.
 
Akülerin sağlıklı bir şekilde çalıştığını doğrulamak için periyodik olarak akü testi yapılması önemlidir. Akü testinin doğru bir şekilde gerçekleştirilmesi yanlış teşhislerin önüne geçer ve gereksiz masrafları önler. Akü testi nasıl yapılır diye merak eden araç sahipleri için temel aşamalar şu şekilde sıralanabilir:
 
  • Uzman teknisyenlerimiz özel ekipman kullanarak akünüzün voltajını ölçer ve performansını değerlendirir.
  • Akünüzün durumu en ince ayrıntısına kadar analiz edilir. Ne kadar süreyle kullanılabileceğine ve herhangi bir bakım ya da onarıma ihtiyaç duyup duymadığına karar verilir.
  • Akünüz zayıflamış veya hasar görmüşse size uygun olan en iyi seçenekleri sunarız. Yeniden şarj edilebilir mi yoksa tamamen değiştirilmesi mi gerekiyor, size net ve doğru bilgi veririz.
 
Servisimiz, uzman teknisyenler ve ileri teknoloji ekipmanla donatılmıştır. Bu da aracınızın akü bakımı ve tamiri için en iyi yer olmamızı sağlar. Ekibimiz, profesyonel bir yaklaşımla akünüzü test eder, durumunu değerlendirir ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için size hem en uygun hem de en ekonomik çözümleri sunar.
 
Akü garanti süresiüretici tarafından belirlenir. Garanti süresi, akünün ne kadar süreyle üretici kusurlarına karşı korumalı olduğunu gösterir. Bu süre marka ve model bazında ya da kampanyalar çerçevesinde farklılık gösterebilir. Beşiktaş akücü Bosch yetkili servisi olarak size yüksek kaliteli birinci sınıf ürünler sunuyoruz. Yüksek performansı, güvenilirliği ve uzun ömrü ile en zorlu şartlarda bile etkili bir şekilde çalışan Bosch akülerinin garanti süresi 2 yıldır. Eğer akünüzün tamir edilmesi gerekiyorsa, orijinal yedek parçalar kullanılır ve tüm işlemler uzmanlar tarafından yapılır. Kaliteli hizmetimiz sayesinde aracınızın aküsü uzun ömürlü olur ve size sıkıntısız bir sürüş deneyimi sunar. Akü testi, bakımı, onarımı ya da garanti hizmetleri için uzman ekibimizden bilgi ve destek alabilirsiniz.

İlgili Konular

Araç Beyninden Km Sorgulama

Araç Beyninden Km Sorgulama

Rehbere git

Lastik Hava Basıncı Tablosu

Rehbere git
Lastik Hava Basıncı Tablosu
Vites Kolu Boşta Gibi Sallanıyor

Vites Kolu Boşta Gibi Sallanıyor

Vites kolu, araçların vites değiştirmesi ve dolayısıyla hareket ettirilmesi için kullanılan önemli bir donanımdır.

Rehbere git

Yağ Pompası Arızası

Arabaların güvenli ve verimli bir şekilde çalışması için her parçanın uyum içinde çalışması gerekmektedir. Bu parçalardan biri de, genellikle göz ardı edilen ancak hayati öneme sahip olan yağ pompasıdır. Bu blog yazısında, yağ pompasının motor için neden bu kadar önemli olduğunu, arızalarının nasıl tespit edilebileceğini, yaygın arıza belirtilerini ve değişim sürecini detaylı bir şekilde ele alacağız. Bu bilgilerle, yağ pompası arızalarını erken teşhis edebilir ve gerektiğinde uygun müdahalelerde bulunabilirsiniz. Böylece, aracınızın ömrünü uzatırken performansını da koruya...

Rehbere git
Yağ Pompası Arızası