Lastik

Lastik

Motorlu taşıtların en kritik noktalarından biri lastiklerdir. Herhangi bir problem hayati risk taşıyan öneme sahiptir.

Bosch Car Service Levent lastikçi tesisimizde tüm tekerleklerin genel durumunu kontrol etmek ve herhangi bir aşınma, çatlak veya delinme olup olmadığını belirlemek için kapsamlı bir kontrol sağlıyoruz. Bu kontroller, güvenli ve sorunsuz bir sürüş deneyimi sağlamak için önemlidir. Lastikleri düzenli olarak bakım altında tutmak, performanslarını ve ömürlerini artırır. Deneyimli ekibimizde her lastiğin doğru hava basıncına sahip olmasını, düzgün bir şekilde aşınmasını ve yuvarlanmasını sağlamak için rotasyon ve dengelemeyi gerçekleştiriyoruz. Bosch Car Service hizmetleri, lastik servisinin her yönünü kapsayarak güvenli sürüş vadeder. Bu hizmetler arasında; lastik değişimi, balans ayarı, jant temizliği ve depolama gibi işlemler de bulunur. Eğer lastikleriniz düzgün bir şekilde balanslanmamışsa, aracınızın direksiyonunda titreme hissedebilirsiniz. Bu nedenle lastiklerinizi doğru bir şekilde balanslamak için gelişmiş ekipmanımızı kullanarak mevcutta bir sorun varsa gideriyoruz.
 
Lastiklerinizin aşınmış veya hasar görmüşse, uzman ekiplerimiz size en uygun ürünleri seçmeniz için yardımcı olur. Servisimiz ayrıca lider üreticilerden kaliteli lastikler sunar. Hem birinci sınıf kalitede oto lastik değişimi hem montajı konusunda ustalıkla hareket eden profesyonellerimiz sayesinde güvenli ve verimli bir sürüş elde edebilirsiniz. Lastiklerinizde meydana gelen küçük delikler veya çatlaklar için onarım hizmeti talep edebilirsiniz. Bu şekilde lastiklerinizi tamamen değiştirmek zorunda kalmadan uzun bir süre daha kullanabilirsiniz. Uzmanlarımız lastik diş derinliğini de titizlikle kontrol eder. Tek taraflı veya dengesiz aşınmayı önlemek için tekerlek ayarlamaları yapılır. Kış aylarında sürpriz kar veya buzla karşılaşma riskini azaltmak için kış lastiklerinin kullanılmasını öneriyoruz. Kanunlara göre yaz lastiklerinde minimum 1,6 mm diş derinliği gereklidir. Ancak biz 3 mm'ye veya kış lastiklerinde 4 mm'ye düştüğünde değiştirilmesini tavsiye ediyoruz. Lastikler kullanılmasa bile zamanla yıprandığı için en ortalama 4 yılda bir yenilenmesi güvenli bir sürüş imkanı tanır. Bir lastiğin üretim yaşını DOT numarasından anlayabilir, gerekirse profesyonel uzmanlarımızdan destek isteyebilirsiniz.
 
Bosch Car Servis olarak müşteri güvenliği ve memnuniyeti önceliğimizdir. Deneyimli teknisyenlerimiz ve ileri teknoloji ekipmanlarımızla lastiklerinizin ihtiyaç duyduğu her türlü hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Fiat, Peugeot, Volkswagen, Renault veya diğer marka aracınız için en iyi performansa sahip lastikleri bizden güvenle temin edebilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak veya bir randevu planlamak isterseniz size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. 

İlgili Konular

Yağ Pompası Arızası

Yağ Pompası Arızası

Arabaların güvenli ve verimli bir şekilde çalışması için her parçanın uyum içinde çalışması gerekmektedir. Bu parçalardan biri de, genellikle göz ardı edilen ancak hayati öneme sahip olan yağ pompasıdır. Bu blog yazısında, yağ pompasının motor için neden bu kadar önemli olduğunu, arızalarının nasıl tespit edilebileceğini, yaygın arıza belirtilerini ve değişim sürecini detaylı bir şekilde ele alacağız. Bu bilgilerle, yağ pompası arızalarını erken teşhis edebilir ve gerektiğinde uygun müdahalelerde bulunabilirsiniz. Böylece, aracınızın ömrünü uzatırken performansını da koruya...

Rehbere git

Araç Beyninden Km Sorgulama

Rehbere git
Araç Beyninden Km Sorgulama
Araba Neden Sola Çeker?

Araba Neden Sola Çeker?

Araç kullanırken sürücü tarafından belirli bir tarafa çekildiği hissedilebilir. Bir aracın sola çekmesi genellikle araç sistemlerinde yer alan dengesizliklerden ya da mekanik sorunlardan kaynaklanır.

Rehbere git

Egzoz Muayene Ücreti 2024

Rehbere git
Egzoz Muayene Ücreti 2024