Peugeot Servisi

Peugeot Servisi

Beşiktaş Peugeot Servisi

Beşiktaş Peugeot Servisi

Levent’te bulunan Bosch Car Service istasyonumuz, Peugeot marka araçların her modeli için gereken teknik teçhizata sahiptir. Yeni nesil ekipman, elektronik teşhis cihazları ve eğitimli personelimiz sayesinde yıllık ya da periyodik araç bakımlarınız için her zaman hazırız. Trafikteki emniyetiniz ve konforlu sürüş beklentiniz için gereken tüm kontrolleri sağlayarak aracınızın ömrünü uzatıyoruz. Maddi değeri ve varsa garanti kapsamlarını koruyan bakım onarım çalışmalarımız büyük bir titizlikle yapılır. A kalite donanım parçaları, orijinal yedek parçalar, teknik gereksinimler gibi hizmetlerimiz sayesinde düzenli kontrollerinizi güvenle yaptırabilirsiniz.
 
Otomobiller yaşı ya da modeli fark etmeden yıllık ve mevsimlik bakımlara ihtiyaç duyar. Bu bakımların bir kısmı mekanik aşınmalar meydana geldiğinde bir kısmı da kanuni zorunluluklar nedeniyle yapılır. Zorlu kış şartlarına ya da sıcak yaz mevsimine hazırlanması gereken araçlar lastiklerden klimaya, elektrik elektronik aksamdan sileceklere, motordan aküye kadar tam kapsamlı bir kontrol sürecine aınır. Levent Peugeot özel servis olarak sunduğumuz 15 adım kontrol hizmeti, özellikle uzun yola çıkmadan önce, dönüşte ve mevsim geçişlerinde önerdiğimiz bir uygulamadır. Bu uygulama dahilinde bilgisayarlı teşhis yazılımları ve  gelişmiş mekanik düzenekler alanında uzman olan profesyoneller tarafından kullanılır. Yılda bir kez yapılmasını önerdiğimiz Check-Up hizmetimiz ile mevcut olan ya da muhtemel sorunları görebilirsiniz. Deneyimli personelimiz tüm sorunlarınıza hızlı, etkili ve uygun maliyetli çözümler üretir. Onayınızın ardından başlatılan bakım ve onarım süreci, müşteri memnuniyeti garantisi ile tamamlanır.
 
Düşük lastik basınçları ve rot balans dengesizliği, trafikte büyük risk yaratır. Uzmanlarımız yaz lastiği, kış lastiği veya dört mevsim lastik ihtiyacınız için öncesinde bilgi ve tavsiye verdikten sonra tercihinize göre ilerler. Motorun kapsamlı bakımı yapılır akünün performansı ölçülür. Gece ve gündüz görüşünüzü optimize etmek için farların açıları bilgisayarlı cihazlarla ayarlanır. Işık yoğunluğu, renk kalitesi, ampul sorunları, kırık ya da çatlak far camları gibi durumlar kontrol edildikten sonra gerekirse onarılır. Elektrik kablolarının bağlantı sorunları tamir edilirken elektronik sorunlar giderilir. Detaylı bir muayene ile alt gövdeden fren sistemlerine, sıvı sızıntılarından yakıt tüketiminin optimize edilmesine kadar geniş çaplı bir çalışma yapılır. Sıkışık trafikte yoğun şekilde kullanılan araçlarla seyrek olarak trafiğe çıkan araçların gereksinimleri farklı olduğu için bu çalışmalarda aracın ne şekilde kullanıldığı ya da kullanılacağı da göz önünde bulundurulur. 

Beşiktaş Peugeot Servisi