Vale
Diğer Hizmetler

Vale

Mobil oto servisi, araç bakım hizmetleri dahilinde yer alan özel bir birimdir. Günlük hayatın yoğunluğu içinde bakım ya da onarım işlemleri için zaman bulamayan araç sahiplerine kolaylık sağlayan bu hizmet, müşteri memnuniyetine öncelik veren Bosch Car Service noktalarında verilir.

Belirli kurallara hakim olan bir vale tarafından yerine getirilen görev, aracınızı servise götürüp getirmekle sınırlıdır ancak kendi içerisinde birçok sorumlulukları vardır. Bu sorumlulukların uygulanması hizmet kalitesi için önceliklidir. Güvenle özdeşleşen bir marka olan Bosch, vale personeline verdiği özel eğitimle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı başarır.
 
Levent oto servis vale görevlisi, aracınızı bulunduğu yerden randevu saatinde alır ve aracın tüm işlemleri bittikten sonra yine sizin tarafınızdan belirlenen randevu saatinde istediğiniz noktaya bırakır. Araçların içindeki eşyaların korunması ve hasar görmemesi için özen gösterilir. Ayrıca trafik kurallarına uymak ve güvenli bir sürüş yapmak da vale personelinin sorumluluklarındandır. Oto vale personelinin diğer görev, yetki ve sorumlulukları şunlardır:
 
 • Vale personeli, teslim aldığı araçta sürüş ile ilgisi olmayan herhangi bir yere dokunmaz.
 • Aracın hiçbir bölümünü karıştırmaz, eşyalarla oynamaz ve yerlerini değiştirmez.
 • Aracın servise zamanında giriş çıkışını sağlar.
 • Aracın kendisine emanet edildiğinin bilinci ile korur, özenli bir şekilde kullanır.
 • Vale personeli, işletmesinin logolu üniforması ile hizmet verir.
 • Kişisel bakım konusunda özenlidir ve hijyen kurallarına uygun hareket eder.
 • Araç sahipleri ile güler yüzle iletişim kurar ve üslubuna dikkat eder.
 • Aracı zamanında teslim etmesine engel bir durum hasıl olursa haber verir.
 • Hem otomatik hem manuel vitesli araç sürebilir.
 • Araca hasar ve zarar vermeden teslim eder.
 • Aracın iç ve dış temizliğine dikkat eder.
 
Beşiktaş oto servis personeli, aracınızı belirtilen yerden almaya geldiği zaman kendini tanıtarak ilgili evraklarını sunar. Ehliyetinde ceza puanı olmayan ve şoförlük konusunda deneyimli kişilerden seçilen valeler, trafikte yaşanabilecek olası bir aksilikte profesyonel olarak aksiyon alacak tecrübeye sahiptir. Vale personeli araç sahibiyle iletişim halinde olup herhangi bir gecikme veya sorun durumunda haber vermekle sorumludur. Ayrıca aracın serviste tamir veya bakım sürecinde olduğu zamanlarda düzenli olarak müşteriye güncel bilgi sağlamak da görevlerinden biridir. Bu sayede araç sahibi, aracının durumu hakkında her an bilgilendirilerek güvende hissedebilir ve tüm süreci şeffaflıkla takip edebilir. Vale hizmeti sayesinde araç sahipleri, zamandan tasarruf etmenin yanı sıra profesyonel ve güvenilir bir hizmet almanın rahatlığını yaşarlar.

İlgili Konular

Müşür Arızası

Müşür Arızası

Müşür, arabalarda birçok işlevi kontrol edip izleyen sensörlere verilen genel bir isimdir.

Rehbere git

Levent Oto Servis

Aracın bakımı, araç ömrü, performansı ve kullanım ömrü açısından son derece önemlidir.

Rehbere git
Levent Oto Servis
Araba Neden Sola Çeker?

Araba Neden Sola Çeker?

Araç kullanırken sürücü tarafından belirli bir tarafa çekildiği hissedilebilir. Bir aracın sola çekmesi genellikle araç sistemlerinde yer alan dengesizliklerden ya da mekanik sorunlardan kaynaklanır.

Rehbere git

Egzozdan Su Gelmesi

“Egzozdan neden su gelir?” sorusu birçok sürücünün cevap aradığı bir konudur. Bu durum olumsuz hava şartları gibi zamanlarda normal olabilirken bazen bir sorunun belirtisi olabilir.

Rehbere git
Egzozdan Su Gelmesi