İstanbul Motors Bosch Car Service Hakkında

Beşiktaş Levent Bosch Car Service olarak global standartlara uygun hareket ediyor, kalite politikamızın temeli olan hizmet sözümüzü müşteri memnuniyeti ile karşılaştırıyoruz. Vale servisimizden mobilite hizmetine kadar her adımda müşterilerimizin güvenliğini ve konforunu öncelikli olarak konumlandırıyoruz. Markası ne olursa olsun tüm bakım ve onarım işlemlerini üreticinin belirlediği şartnameye uygun şekilde gerçekleştiriyor, garanti kapsamında kayıp yaşamanızı önlüyoruz. Hem orijinal yedek parçalar hem de A kalite muadiller bulundurarak her bütçeye hitap etmeyi başarıyoruz. Teknoloji ile paralel hareket edip yeni nesil yöntemleri gelişmiş cihazlarla uyguluyoruz.

Tesisimizin her kademesinde alanında uzman olan deneyimli kişiler bulunur. Aracınızla ya da prosedürlerle ilgili herhangi bir sorununuz olduğu zaman mümkün olan en iyi çözüm üretilir. Fikirleriniz bizim için değerlidir ve görüşleriniz ya da önerileriniz dikkate alınır. Birinci kalite fırsatlardan yararlanmanız için üstün kalitede verdiğimiz hizmetler, nitelikli çalışanlarımızın iş birliği, gayreti, deneyimi ve analitik düşünme kabiliyetinin ürünüdür. Sorumluluk sahibi ekibimiz, aracınıza her daim iyi bakar. Herhangi bir hizmet almasanız dahi servisler, yedek parçalar, prosedürler, yeni donanımlar ya da uygulamalar hakkında uzman tavsiyesi isteyebilirsiniz.

Onarım işine mantıklı şekilde yaklaşıyoruz ve sadece gerçekten gerekli olan parçaları değiştiriyoruz. Size adil bir fiyatlandırma sunarak gereksiz masraflardan kaçınmanızı sağlıyoruz. Çalışmalarımız öncesinde detaylı zaman ve iş dökümü sunduğumuz için baştan itibaren neye ne kadar ücret ödeyeceğinizi tam olarak bilebilirsiniz. Şeffaf bir şekilde maliyetleri sizinle paylaşıyoruz. Ekstra işlemler gerektiği zaman sizi mutlaka bilgilendiriyor ve onayınızı alarak hareket ediyoruz. Sizin ve aracınızın ihtiyaçlarına tam olarak odaklanarak elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. En ileri seviye sorunlarla bile karşılaştığınızda doğru çözümü bulmak için güvenebileceğiniz bir ekip olarak her zaman yanınızdayız.