Audi Servisi

Audi Servisi

Audi

Audi

Levent lokasyonunda bulunan Audi özel servisi hizmetimizle aracınıza titizlikle yaklaşıyoruz. Tüm bakım, onarım ya da parça değişimi gibi işlemlerde üreticinin önerilerini dikkate alıyoruz. Marka özelinde eğitim alan personelimiz, deneyimli ustalarımız ve teknolojik teçhizatımız sayesinde en küçük problemden en büyük probleme kadar her sorunu gideriyoruz. Gereksiz masraflar yapmanızı önlemek için doğru ve hızlı müdahalede bulunmada yetkin olan ekibimiz, aracınızla ilgili kontrollerini tamamladıktan sonra gerekli olan prosedürler için tarafınıza bilgi verir. Sizden onay aldıktan sonra anahtar teslimine kadar büyük bir özenle çalışan profesyonellerimiz, müşterilerimizin memnuniyetini her zaman ön planda tutar.
 
AUDI aracınızın bakım sürecinde klasik prosedürlerden farklı olarak ince taramalar da yapılır. Dış yüzeyde ya da camlarda bulunan çatlak ve çizik gibi sorunlar isteğiniz doğrultusunda giderilir. Maddi değeri düşüren deformasyonlar orijinal parça ve malzeme kullanılarak üretici tavsiyelerine göre düzeltilir. Klimadan ısıtma sistemine, elektronik aksamdan elektrik kablolarına kadar her detay dikkatlice elden geçirilir. Akü performansı test edildikten sonra gerekli görülürse bakımı yapılır. Motor performansı iyileştirilerek yakıt tüketimi optimize edilir. Fren sistemleri, balata, disk, rot balans kontrolleri teknik teçhizatla ölçülür. Lastiklerin basınçları, diş derinlikleri, dengesi gibi parametreler özenle değerlendirilir. Beşiktaş Audi servisi olarak işçilik konusunda her zaman yüksek standartları benimsiyoruz. Bu nedenle ekibimizi teknik ve teorik olarak güncelliyor, pratikteki uygulamaları yakından takip ediyoruz. Teknolojik gelişmelerle paralel ilerleyen hizmet anlayışımız, yeni nesil ekipman kullanmamız ve deneyimli uzmanlarımız sayesinde birinci sınıf servis garantisi veriyoruz.
 
Sürücülerin en sık düştüğü hata, yeni araçların bakım ihtiyacının olmadığını düşünmektir. Hem trafikte sık kullanılan hem de uzun yola çıkması planlanan her aracın model ve yaş farkı olmaksızın bakıma alınması elzemdir. Bakım sırasında antifrizden yağ kontrolüne, sileceklerden sinyal lambalarına kadar her detay incelenir. Zamana karşı direnemeyen hassas parçalar hasar görmüş ise onayınız alınır ve en uygun şekilde değiştirilir. Bilgisayarlı teşhis cihazları ile direkt ECU bağlantısı yapan ekibimiz, elektronik kontrol ünitesinden gelen her sorunu saniyeler içinde belirler. Emniyetiniz için gereken önlemler alındıktan sonra aracınız  memnuniyet garantisi ile tarafınıza teslim edilir. Levent bölgesinde bulunan servisimize gelmek için zaman bulamadığınızda vale hizmetimizden yaralanabilir, aracınızı yerinizden kalkmadan bakıma verebilir ve geri alabilirsiniz. 

Audi