Beşiktaş Citroen Servisi

Beşiktaş Citroen Servisi

Citroen

Citroen

Otomobil elektroniği, lastik, elektrikli donanım, farlar, akü, motor gibi tüm konularda uzmanlaşmış olan özel kadromuz, geniş hizmet yelpazesi dahilinde ihtiyacınız olan her şeyi titizlikle yerine getirir. Eski ya da yeni her model aracı iyi tanıyan ekibimizin deneyimi, kişiye özel çalışmalar planlama becerisi ile birleşerek bakım, onarım, servis ve muayene için hizmetinizdedir. Çalışmaların üretici markanın öneri ve tavsiyelerine uygun şekilde gerçekleşmesi, garanti kapsamından kayıp yaşamadan bakım onarım yapılması adına önemlidir. Herhangi bir sorun için kontrol, analiz ve raporlama yapan uzmanlarımız, öneri tekliflerinde süratli ve şeffaftır. Bakım veya onarım için hangi malzemelerin gerektiği, hangi parçaların niçin değişmesi gerektiği, ne gibi uygulamaların yapılacağı detaylı şekilde gösterilir. Araç sahibinin onayı alınmadan hiçbir işlem yapılmaz. Onay sonrasında da memnuniyet garantili servis verilir.

Tüm markalarda olduğu gibi Citroen araçlarının da düzenli olarak periyodik bakıma ihtiyacı vardır. Levent Citroen özel servisi bu periyodik bakımları gerçekleştirerek aracınızın performansını iyileştirir ve sürüş güvenliğini sağlar. Aracın motorunda veya mekanik parçalarında bir sorun olduğunda ekibimiz problemleri teşhis eder ve gerekli onarımları yapar. Citroen araçlarda bulunan elektronik sistemlerde herhangi bir hata veya sorun olduğunda tespit etmek ve çözmek için ileri düzey teşhis cihazları kullanılır. Bilgisayar tabanlı olan bu cihazları kullanmakta, test yöntemlerinde, sonuçları analiz edip rapor çıkarmada uzman olan ekibimiz hem mevcutta olan hem de ileride görülmesi muhtemel sorunları hızlıca teşhis ederek aksiyon alır. Fren sistemi de önemli bir güvenlik unsuru olduğundan fren balataları, diskleri ve diğer bileşenler kontrol edilir, temizlenir veya değiştirilir. Otomatik veya manuel şanzımanda bir sorun varsa bakım ve onarım yapılır. Yetkili personelimiz, aracınızın lastiklerini özel cihazlarla denetler ve gerektiğinde değiştirir veya dengeler. Citroen araçlarda bulunan elektrikli bileşenlerdeki sorunları tespit etmek ve onarmak için de uzmanlarımız özveri ile çalışır.

Gelişmiş donanımlarla güçlendirilen Levent Bosch Car Service tesisimizde orijinal yedek parça sağlanır ve garanti sunulur. Ayrıca aracınızın garantisi devam ediyorsa tüm bakım işlemlerini garanti kapsamında gerçekleştirilir ve kayıt altına alınır. Tesisimizdeki uzman ekipler, sadece donanımın güncelliğini sağlamakla kalmadan en iyi hizmeti sunmak için sürekli eğitim alır. Aracınızın her türlü bakım ve onarım işlemleri, son teknolojiyle desteklenen bu profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Bu sayede araçlarınızın performansı ve dayanıklılığı konusunda endişe etmeden güvenle yolculuk edebilirsiniz.

Citroen