BMW Servisi

BMW Servisi

BMW

BMW

Alanında uzman kadromuz, BMW marka araç sahiplerinin periyodik, bahar ve kış bakımını üstlenir. Yılda en az bir kez yapılması önerilen periyodik bakım sürecini kısaltan durumlarda başvurabileceğiniz Beşiktaş BMW servisi, özenli bir Check-Up hizmeti verir. Uzun yol öncesi aracınızı kapsamlı bir muayeneden geçirmek için 15 adım bakımını da servisimizden alabilirsiniz.
 
Emniyetinizi öncelikli tutan 15 adım kontrolü sayesinde yol öncesi karşınıza çıkabilecek sorunları görebilir, güvenliğinizin sağlanması için uzman kadromuzun sunacağı çözümlere güvenebilirsiniz. Aracın elektrik ve elektronik sistemlerinin kontrol edilmesiyle başlayan 15 adım bakımı, lastiklerde ve aydınlatma sistemlerinde yapılan detaylı muayeneyle ilerler. Otomobillerin akü, alt gövde, fren ve silecekleri ile devam eden bu bakım, klimanın gözden geçirilmesini de kapsar. Aracın belirli bölgelerinde oluşan sıvı sızıntıları kontrol edilerek nedeni saptanır. Donanım kontrolünün tek seferde tamamlanmasının ardından bir sorun tespit edildiği takdirde BMW sahibiyle iletişime geçilerek bilgilendirme sağlanır ve çözüm önerisi aktarılır. Hassas kontrollerden geçen aracınıza izniniz olmadan hiçbir şekilde müdahale edilmez. Uzun ya da kısa mesafe sürüşlerinin neden olduğu problemlere odaklanarak kişiye özel çözüm üreten Levent BMW özel servisi, yakıt tüketimini düşürerek enerji tasarrufu yapmanıza olanak tanır. Araçların bahar bakımını üstlenerek değişken hava koşullarına hazırlayan ekibimiz, güvenliğinizi artıran yeni nesil hizmetleriyle öne çıkar. Kış aylarında yıpranan araç sistemlerinin kontrolünü, onarımını veya gerektiğinde orijinal parça değişimini sağlar. Soğuk havalardan kaynaklanan akü problemlerini tespit ederek şarj süresini verimli hale getirir.
 
Lastiklerin doğru basınç seviyesine getirilmesiyle sürüş güvenliği, yıpranan silecek lastiklerinin değişimi ile de yüksek sürüş konforu desteklenir. BMW araçların iç donanımında oluşan donma ya da çözülme kaynaklı sıvı birikintilerinin tespiti ve onarımı gerçekleştirilerek bahara hazır hale getirilir. Bilgisayarlı arıza teşhisi kullanılarak tespit edilen zayıf noktalar araç sahibine rapor edilir ve çözüm önerisi sunulur. Motor performans kontrolü, filtre ve yağ değişimlerini de içeren kapsamlı bakım prosedürü ile aracınız zorlu koşullara hazırlanır. Aracın kilometre değerine göre değiştirilmesi gereken filtre, eklenmesi gereken yağ miktarı belirlenerek performansı artırmaya yönelik adımlar uygulanır. Gerekli görülen aksamların yenilenmesi, fren ve balataların kontrolü için Bosch Car Service Beşiktaş BMW özel servisinden yardım alabilirsiniz. Aracın emniyet ve aydınlatma sistemlerinin düzenli takibini sağlamak ve çözüm önerilerini değerlendirmek amacıyla uzman ekibimizden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

BMW